L’alcalde de Barcelona, Xavier Trias, ha inaugurat aquest matí la mil·lenària Fira de Sant Ermengol de la Seu d’Urgell que enguany celebra la 20a Fira de Formatges Artesans del Pirineu. En els parlaments inaugurals, Trias ha agraït a l’alcalde de la Seu, Albert Batalla, haver-lo convidat en aquest important esdeveniment del formatge artesà i ha manifestat que com alcalde de la capital de Catalunya està obert a donar suport i col·laborar amb la resta de pobles i ciutats dels país.
Capital del formatge
Per la seva part, l’alcalde urgellenc, Albert Batalla, qui ha agraït la presència de l’alcalde de Barcelona, així com del bon nombre d’alcaldes i regidors del territori, ha volgut remarcar que “la Fira de Sant Ermengol ha passat a ser un esdeveniment de territori a convertir-se en un esdeveniment ja no només nacional sinó internacional a través de la celebració, ja fa vint anys, de la Fira de Formatges Artesans del Pirineu”.
Batalla ha remarcat que “la fira de la Seu d’Urgell representa un gran atractiu per tota l’aposta formatgera i dels làctics que es ve realitzant des de ja fa anys al territori”. Al respecte, l’alcalde de la Seu d’Urgell ha abundat tot afirmant que “som , i així hom volem dir-ho ben alt i fort, la Capital del Formatge”. “Per això, ha remarcat Batalla, hem convidat a l’alcalde de Barcelona perquè fianci aquesta capitalitat del formatge”.
Albert Batalla ha afegit que que ser la capital del formatge va molt més enllà de dos dies de fira. “Ho som pel treball d’haver articulat una estratègia econòmica, paisatgística, turística o cultural al voltant d’un element tan global i alhora tan proper com la llet i el formatge”.
20è CONCURS DE FORMATGES ARTESANS DEL PIRINEU
RESULTATS
MATONS
Diploma medalla d’or: Villa Villera
Diploma medalla de plata: Recuit de Castell-llebre
Diploma medalla de bronze: Castell-llebre
FORMATGES FRESCOS
Diploma medalla d’or: Quesos de Radiquero
Diploma medalla de plata: Villa Villera
Diploma medalla de bronze: La Reula
CABRA ÀCIDA
Diploma medalla d’or: Formatges Cuirols
Diploma medalla de plata: El turp Formatges L’Oliva
Diploma medalla de bronze: Crotin-Gaec La Ferme du Bignau
CABRA ENZIMÀTICA
Diploma medalla d’or: Tomme d’Aydius-Gaec la Ferme du Bignau
Diploma medalla de plata: Castell-llebre
Diploma medalla de bronze: Quesos de Radiquero
OVELLA ENZIMÀTICA
Diploma medalla d’or: La Carbassa Formatges Vall de Meranges
Diploma medalla de plata: J. Aramburu Elkarte Sat
Diploma medalla de bronze: Eginnoko Artazaia-Sat Olano-Alava
OVELLA PASTA TOVA
Diploma medalla d’or: Tou d’ovella Formatgeria de Taüll
Diploma medalla de plata: Tou de Casa Mateu
Diploma medalla de bronze: Marí de Formatgeria Mas Marcè
TUPI/GAZTAZAHARRA
Diploma medalla d’or: Serrat Gros d’Ossera
Diploma medalla de plata: Baztarrika Gazta
Diploma medalla de bronze: Karasatorre
VACA ENZIMÀTICA
Diploma medalla d’or: Altejó de Molí de Ger
Diploma medalla de plata: Serrat del Triado de Tros de Sort
Diploma medalla de bronze: Villa Villera
FORMATGES AMB CONDIMENTS
Diploma medalla d’or: Lo Pebrat de Serrat Gros d’Ossera
Diploma medalla de plata: Cuirols pebre Formatges Cuirols
Diploma medalla de bronze: Quesos Benabarre