CANILLO:

PS+Verds+IC+Independents

1.- Sergi Ricart Solà
2.- Assumpta Vergés Estepa
1er suplent.- Didier Brard Tourailles
2on suplent.- Concepció Homs Fernández
3er suplent.- Eudald Tomàs Garcia

 

Demòcrates per Andorra

1.- Jordi Alcobé Font
2.- Mònica Bonell Tuset
1er suplent.- Meritxell Palmitjavila Naudi
2on suplent.- Joan Torres Puig
3er suplent.- Guillem Casal Font

 

ENCAMP

PS+Verds+IC+Independents

1.- David Rios Rius
2.- Núria Meritxell Pirot Carrera
1er suplent.- Esther Ricart Solà
2on suplent.- Robert Lizarte Fernández
3er suplent.- Oliver Valero Rubio

 

UP+Demòcrates per Andorra

1.-  Maria Martisella González
2.- Carles Ensenyat Reig
1er suplent.- Xavier Benedicte Fernàndez Carrio  
2on suplent.- Jean-Michel Rascagnères Llagostera
3er suplent.- Xavier Montané Atero

 

Socialdemocràcia i Progrés

1.- Rita carme Sirkia Zachari
2.- Alain Mateu Montané
1er suplent.- Carles Janer Rossell
2on suplent.-David Torres Ruiz
3er suplent.- Patricio Eduardo Infante Beard 

 

Liberals d’Andorra

1.- Valentí Martí Castanyer
2.- Miquel Alís Soulié 
1er suplent.- Joan Masjoan Segarra
2on suplent.- Natalia Oriol Elsaesser 
3er suplent.- Marco Polo Damas Pereira

 

ORDINO

PS+Verds+IC+Independents

1.- Víctor Iriarte Fraga
2.- Noelia Vicente Martínez
1er suplent.-  Jaume Rifà Giribert
2on suplent.- Miriam Montferrer Marselles
3er suplent.- Carolina Poussier Milhau

 

ACO+Demòcrates per Andorra

1.-  Antoni Fillet Adellach
2.-  Meritxell Mateu Pi
1er suplent.-  Josep Àngel Mortés Pons 
2on suplent.- Antoni de Pàdua Missé Montserrat
3er suplent.- Vanesa Fenes Areny

 

Socialdemocràcia i Progrés

1.- Felipe Augusto Gallardo Hurtado
2.- Joan Abella Ramón
1er suplent.- Immaculada Desirée Fernandez Parada
2on suplent.- Enric Torres Cortina
3er suplent.- M. Cristina Montolio Guach

 

Liberals d’Andorra

1.- Antoni Riba Torregrossa
2.- Éric Bartolomé Levos
1er suplent.- Jordina Bringué Alonso 
2on suplent.-  Marc Benazet Mulet
3er suplent.- Bernadeta Gapà Bringueret

 

 

LA MASSANA

PS+Verds+IC+Independents

1.- Mariona González Reolit
2.- Rosa Maria Rechi Obiols
1er suplent.- Juli Fernández Blasi
2on suplent.- Antonio Manuel Rodas Capela
3er suplent.- Antoni Invernon Campony

 

Moviment Massanenc+Demòcrates per Andorra

1.- Olga Gelabert Fàbrega  
2.- David Montané Amador
1er suplent.- Josep Ribera Ambatlle 
2on suplent.- Josep Antoni Ambatlle Martín
3er suplent.- Marcel Duedra Bertran

 

Independents + Liberals d’Andorra

1.- Carles Naudi d’Areny Plandolit Balsells
2.- Judith Pallarés Cortés
1er suplent.- Cristina Romero Ayuso
2on suplent.- Manel Montes Jordana 
3er suplent.- David Gelabert Moles

 

ANDORRA LA VELLA

PS+Verds+IC+Independents

1.- Joan Ramon Marina Amat
2.- Jan Cartes Ivern
1er suplent.- Begoña Montes Santamaria
2on suplent.- Rosa Maria Pérez Martín
3er suplent.- Robert Josep Palacios Montero 

 

CdI+Demòcrates per Andorra

1.- Jordi Cinca Mateos
2.- Rosa Ferrer Obiols
1er suplent.-  Josep Anton Bardina Pau 
2on suplent.- Carles Jordana Madero
3er suplent.- Claudia Cornella Babot

 

Socialdemocràcia i Progrés

1.- Delfín Luís Roca Roche 
2.- Àngel Dalmau Ausàs
1er suplent.- Micaela Ferreira Pires 
2on suplent.- Jordi March March
3er suplent.- Miriam Nogueras Siraña

 

Liberals d’Andorra

1.- Salustià Chato Cipres
2.- Ruth Vila Oziel
1er suplent.- Jordi Cerqueda Cilaud 
2on suplent.- Gerard Estrella Armengol
3er suplent.- Pere Calvet Alsina

 

SANT JULIÀ DE LÒRIA

PS+Verds+IC+Independents

1.- Josep Maria Cucalon Duran
2.- Pere Guiu Torrebadella
1er suplent.- Àlex Alís Eroles
2on suplent.- Lluís Vivé Aldama
3er suplent.- Maria Carme Sánchez Balletbó

 

Demòcrates per Andorra

1.- Gilbert Saboya Sunye   
2.- Carolina Puig Montes
1er suplent.- Genís Maezo Fité 
2on suplent.- Francesca Barbero Cáceres
3er suplent.- Pere Altimir Pintat

 

Socialdemocràcia i Progrés

1.- Jordi Lorente Martínez
2.- Josep lluís Donsión Pichel
1er suplent.- Enric Garcia March
2on suplent.- Jesus Calvo Esteban
3er suplent.- Armand Josep Pereira De Sousa

 

Liberals d’Andorra + Unió laurediana

1.- Josep Majoral Obiols
2.- Carine Montaner Raynaud
1er suplent.- Anna Marfany Delmas
2on suplent.- Meritxell Baró Cardet
3er suplent.- Rossend Duró Sanchez

 

 

ESCALDES ENGORDANY

PS+Verds+IC+Independents

1.- Susagna Vela Palomares
2.- Josep Mas Magallón
1er suplent.- Meritxella Meira Gallego
2on suplent.- Valentín Closa Rodríguez
3er suplent.- José Minguella López

 

Demòcrates per Andorra

1.- Miquel Aleix Areny   
2.- Vicenç Mateu Zamora
1er suplent.- Sandra Tomàs Marot 
2on suplent.- Josep Manuel Rodríguez Vigo
3er suplent.- Cèsar Marquina Pérez de la Cruz

 

Socialdemocràcia i Progrés

1.- Alba Álvarez González
2.- Nazih Raad Kassarah
1er suplent.- Joan Carles Iscla Limiñana
2on suplent.- Gonzalo Donsión Pichel
3er suplent.- Alfons Miralles Lluelles

 

Liberals d’Andorra

1.- Jordi Rubia Correa
2.- França Riberaygua Marme
1er suplent.- Montserrat Corominas Repiso
2on suplent.- Carles Sasplugas Navarro 
3er suplent.- Andreu Cachafeiro Vidal

1 comentari

  1. Poca confiança, cap partit en el dia d’avui, 17 de febrer, ha estat capaç de fer arribar a tot el cens electoral els seus programes, interpreto que pot ser per manca de previssió i organització.
    Si no poden organitzar la campanya electoral com poden gestionar un pais, no ho entenc

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada