arquers-escaldesAvui, 6 de desembre, s’ha realitzat el 1er campionat d’Andorra de tir de sala,  obtenint uns magnífics resultats per part del Club Arquers D’Escaldes.

El Club Arquers D’Escaldes ha aportat 17 arquers, en un campionat on han concorregut 31 arquers, amb els següents resultats:

ESQUIROL MASCULI ARC NU:

1er. Classificat i campió d’Andorra Nil Serrano del Club Arquers D’Escaldes.

2º. Classificat Galdric Bertrana del Club Arquers D’Escaldes.

3er. Classificat Ivan Puente del SAECE

BENJAMI MASCULI ARC NU:

1er. Classificat i campió d’Andorra: David Fuentes del SAECE.

2on. Classificat Oriol Pujols del Club Arquers D’Escaldes

ALEVINS MASCULI  ARC NU:

1er Classificat i Campió d’Andorra Albert Sans del  Club Arquers D’Escaldes.

2on Classificat Ferran Rey del Club Arquers D’Escaldes.

3er. Classificat Kevin Cost del Club Arquers D’Escaldes.

ESQUIROL FEMENI ARC NU:

1er Classificat i campió d’Andorra Núri Sinfreu del SAECE.

ALEVI FEMENI ARC NU:

1er Classificat i campió d’Andorra Ailin Sofia Curruhuinca,

MENORS DE 14 ANYS MASCULÍ ARC NU:

1er. Classificat i Campió d’Andorra Edgar Cruz del Club Arquers D’Escaldes

2on Classificat José Carlos Vivanco del SAECE

CADET MASCULÍ ARC NU:

1er. Classificat i Campió d’Andorra Facundo Cozzani del Club Arquers D’Escaldes

2on Classificat Àlex Garcia del SAECE

SENIOR FEMEINI ARC NU

1er. Classificat i campiona d’Andorra Fabiola Paula  del Club Arquers D’Escaldes.

VETERÀ MASCULÍ ARC NU

1er. Classificat i Campió d’Andorra Lluís Vivé del TAE

SENIOR MASCULI ARC NU

1er. Classificat i Campió d’Andorra Josep Martínez Campos del Club Arquers D’Escaldes.

2on Classificat Joan F. Vidal del TAE

3er. Classificat Pablo Gimeno del TAE.

SENIOR MASCULI TRADICIONAL INSTINTIU:

1er Classificat i Campió d’Andorra Josep Pujols del Club Arquers D’Escaldes

SENIOR MASCULI LONG BOW:

1er. Classificat i Campió d’Andorra Jesús Serrano del Club Arquers d’Escaldes.

2on Classificat Jordi Duat del TAE

SENIOR MASCULI RECORBAT:

1er. Classificat i Campió d’Andorra Carlos Alberto de Jesús del Club Arquers d’Escades

2on Classificat Julio Castro del TAE

3er. Classificat Carlos Garcia del TAE

SENIOR MASCULI COMPOST:

1er. Classificat i Campio d’Andorra Àlex Jerex del TAE

2ºon Classificat Ruben da Silva del TAE.

Text i foto: Club Arquers Escaldes

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada